Plemeno Neva Masquerade - kočka pro ty, kteří milují zvířata s tlustou, krásnou kožešinou

Znáš plemeno Neva Masquerade? Tato kočka je velmi krásná a inteligentní. Toto plemeno je sibiřská odrůda s originální barvou. Její historie začala v roce 1992. Až do dnešního dne ne všichni mezinárodní asociace uznávají barevnou verzi barvení sibiřských koček. Dnes je velmi populární Neva Masquerade. Taková kočka, kromě toho, že má mimořádný vzhled, má úžasný charakter. Jejich další vrchol - smysl pro takt a důstojnost.

Její zástupci jsou velmi krásní. Po celém světě jsou tato zvířata známá pro dobré zdraví a poměrně dlouhou životnost. Tyto kočky váží asi deset kilogramů. Podle standardů koček jsou to velké zvířata. Tělo kočky Neva je velmi masivní, středně velké, se silnými nohami (mezi prsty jsou chomáčky vlny). Její srst má vodoodpudivé vlastnosti.

Takové kočky získaly své jméno díky maskovací masce na obličeji. Velké kulaté oči a plné tváře dávají "Nevkamovi" neuvěřitelně roztomilý vzhled a inteligentní srst doplňuje obraz nafouklé krásy.

Kočičí kabát je silný, dlouhý na kalhotách, hrudi a ocásku, na ramenou je krátký. Krycí vlasy lesklé, tvrdé. U koček se v závislosti na ročním období mění dvojitá podsada: v zimě je velmi hustá, hustá a hojná, v teplé sezóně je vzácná, krátká a těsná.

Plemeno Neva Masquerade - kočka pro ty, kteří milují zvířata s tlustou, krásnou kožešinouTyto kočky mohou mít různé barvy, které jsou typické pro barevný bod, bez počítání odstínů fialové, faunové, čokoládové, habešské tikety a skořice. Jsou možné libovolné kombinace s bílou barvou.

Venku se zdá, že tato zvířata jsou nedobytná, dokonce i krutá, ale mají klidný a vyrovnaný charakter. Pro své majitele se stávají loajálními přáteli a pro děti skvělými přáteli v každé hře. Navíc mohou být v dětských rukou velmi trpělivé hračky. Kočky trpělivě ošetřují žertíky dětí, ale stále potřebují dítě vysvětlit, jak se vypořádat s domácím zvířetem.

Plemeno Neva Masquerade je velmi výjimečné, její zástupci jsou velmi klidní a dokonce by se dalo říci, že jsou zdvořilé stvoření, nikdy nebudou trvat na tom, aby si na sebe kladli zvláštní pozornost, na rozdíl od jiných koček. Hledáte věrného společníka? Pak potřebujete plemeno Neva maškarády. Kočka tohoto plemene je velmi společenská, je vždy ochotná dát majiteli své věci a bude slyšet s potěšením. Pokud je naštvaný, uklidní ho s tsunami.

Toto úžasné plemeno získalo moře fanoušků díky harmonické kombinaci vysokého stupně inteligence, krásného vzhledu a aristokratické povahy. Ten, kdo se s takovým stvořením jednou seznámil, ho nikdy neodmítne.

Nyní víte toto nádherné plemeno. Neva maškarní kočka se stane skutečným zvířetem, dá vám moře náklonnosti a lásky.

Related news

Plemeno Neva Masquerade - kočka pro ty, kteří milují zvířata s tlustou, krásnou kožešinou Plemeno Neva Masquerade - kočka pro ty, kteří milují zvířata s tlustou, krásnou kožešinou Plemeno Neva Masquerade - kočka pro ty, kteří milují zvířata s tlustou, krásnou kožešinou Plemeno Neva Masquerade - kočka pro ty, kteří milují zvířata s tlustou, krásnou kožešinou Plemeno Neva Masquerade - kočka pro ty, kteří milují zvířata s tlustou, krásnou kožešinou Plemeno Neva Masquerade - kočka pro ty, kteří milují zvířata s tlustou, krásnou kožešinou Plemeno Neva Masquerade - kočka pro ty, kteří milují zvířata s tlustou, krásnou kožešinou Plemeno Neva Masquerade - kočka pro ty, kteří milují zvířata s tlustou, krásnou kožešinou Plemeno Neva Masquerade - kočka pro ty, kteří milují zvířata s tlustou, krásnou kožešinou Plemeno Neva Masquerade - kočka pro ty, kteří milují zvířata s tlustou, krásnou kožešinou