Cribs Papaloni: apžvalgos

Dauguma laiko vaikai praleidžia lovoje. Jie miega, žaidžia, žino išorinį pasaulį. Tėvai turėtų užtikrinti maksimalų kūdikio saugumą, kad jis nekenktų jo švelniai kūno. "Paraloni" lovos yra aukštos kokybės ir patikimos. Šis gamintojas yra visiškai atsakingas už savo gaminius ir užtikrina maksimalų patogumą, saugumą, reikalingą mažiems vaikams.

Apie gamintoją

"Papaloni" - itališkas prekės ženklas, kuriame gaminami vaikų baldai ir aksesuarai kūdikiams prižiūrėti. Bendrovės veiklos pagrindas yra atsakomybė už vaikų komfortą ir sveikatą. "Papaloni" gamina aukštos kokybės prekes su saugiomis konstrukcijomis. Šio prekės ženklo prekės skiriasi dėl jų nepaprasto dizaino, gero funkcionalumo, ilgaamžiškumo ir ilgaamžiškumo. Jo populiarumas užsitarnavo dėl originalių baldų. Korpusai, keitimo stalai, vaikiškos lovelės turi lygias suapvalintas formas. "Papaloni" aštrių kuta ir "Ergonomiškų baldų" dizaino nebuvimas yra pagrindiniai veiksniai, lemianti pirkėjų pasirinkimą Italijos prekės ženklo produktams.

Vaikų baldų gamybai gamintojas naudoja tik natūralią medieną ir aukštos kokybės dangas. Įmonė kruopščiai renka laką ir dažus pagal esamus standartus. Visi "Papaloni" produktai yra sertifikuojami, o tai garantuoja prekių saugą ir kokybę. Ypač populiari tarp jaunų tėvų naudojamas aliejus Papaloni. Jie yra ne tik praktiški, bet ir gražūs.

Cribs Papaloni: apžvalgos

Lovų funkcijos

Vaikų lovelės "Papaloni" pagaminti iš aplinkai nekenksmingų medžiagų. Tuo atveju gamintojas naudoja natūralią medieną iš geriausių rūšių: buko, uosio, ąžuolo. Visos medinės dalys yra tvarkingai iškirpti specialiomis technologijomis ir kruopščiai apdorojamos, kad būtų galima tolygiai išlyginti. Papalonių lovų ypatybė yra unikali forma. Visi modeliai neturi aštrių kuta. "Papaloni" yra ideali vieta kūdikiams pailsėti. Visos "Papaloni" lovos perduoda apsaugos ir surinkimo kokybės kontrolę pradiniame ir paskutiniame gamybos etape. Norint sujungti dalis, gamintojas naudoja aukštos kokybės itališką furnitūrą. Dažai ir lakai, kuriais apdorojamos medvilnės medinės dalys, yra netoksiškos ir alergiškos.

Asortimento įvairovė

Gamintojas siūlo įvairių formų ir spalvų lovos. Visos "Papaloni" lovos yra dviejų tipų modeliai:

 • Rocking-cots. Jie yra tvirtinami ant savęs orientuoto rato, kuriame yra kamščių sistema. Tokius produktus galima perkelti ir suremontuoti tinkamoje vietoje.
 • Lopšiai-švytuoklės. Jie stovi ant kojų. Jas valdo svyruojanti švytuoklinė sistema.

Vaikiškos lovelės "Papaloni" yra su stalčiu ir be jo. Visi modeliai turi standartinį 60x120 cm dydžio lovos dydį. Kiekvieno lovelės plotis ir aukštis gali skirtis priklausomai nuo dizaino. Kalbant apie dizainą ir stilių, gamintojas sukuria unikalias cribes su neįprastais rėmeliais ir spalvingais intarpais. Taigi, modeliuose "Vitalijus", "Luna", "Aura" šoninės sienelės dekoruoti spalvingais brėžiniais. Tėvams su aukštais reikalavimais Papaloni gamina išskirtinį "Maggie" modelį. Ši lova pagaminta pagardintame anglų kalba. Jis dekoruotas sena furnitūra ir yra stabilus dizainas.

Privalumai ir trūkumai

Papaloni lovos turi tokius privalumus:

 1. Ekologinis suderinamumas. Visos lovos pagamintos iš natūralios medienos be traškučių ir įtrūkimų. Uždenkite netoksišku laku.
 2. Saugumas. Vertikalios juostos yra nutolusios viena nuo kitos, o tai pašalina juose užsikimšusią kūdikio galą.
 3. Dugno reguliavimas. Visuose modeliuose galima nustatyti dviejose pozicijose, kad išaugęs vaikas negalėtų išeiti iš lovelės.
 4. Didelė talpa dėžutė. Kai kuriuose modeliuose su dangteliu yra niša. Patogu laikyti visus vaikų priedus.
 5. Žemutinės priekinės sienos mechanizmo buvimas. Augintasis vaikas gali savarankiškai lipti į lovelę ir nulupti.

Gali būti atsižvelgiama į lovų trūkumus:

 • Palyginti didelė kaina.
 • Galimi sunkumai, susiję su lovos su svyruojančia sistema kolekcija.
 • Laikui bėgant, tampa būtina priveržti varžtus ir spaustukus.
 • Jei netiksliai naudojamas lovelės, dažai gali laikytis.

Vaikiška lovelė Papaloni "Giovanni"

Šis modelis sujungia geriausias savybes: didelę jėgą, gražią išvaizdą ir funkcionalumą. Papaloni "Giovanni" - lova su lakonu. Klasikinė šio modelio forma suteikia daugialypumą kartu su kitais vaikų baldais. Lovos savybės:

 1. Baigimo medžiaga - bukmedžio medis.
 2. Originalūs itališki baldai.
 3. Stogo skydai, kurie užtikrina vėdinimą miegamajam.
 4. Reguliuojamas dugnas.
 5. Priekinis skydelis yra nuimamas.
 6. Jei kūdikis auga, kūdikį galima paversti patogia sofa.

Papaloni lovos kaina yra nuo 9000 iki 24000 rublių. Taigi, pats paprasčiausias "Winnie" modelis kainuoja apie 9200 r. Miegoms su dėžute turite sumokėti nuo 14 500 rublių. "Paplonio" "Giovanni" vaziuojantis vaikas kainuoja apie 10,400 r. Tos pačios modelio kaina su dėže ir švytuoklės sistema yra 14800 rublių. Labiausiai brangus yra kėdutė su švytuokle "Olivia". Oficialūs platintojai siūlo šį modelį 23500 rublių. Kartais parduotuvės gamina atsargas ir gali gerokai sumažinti kainas net brangiausiems modeliams. Šiuo atveju galite įsigyti lovelę "Papaloni" keletą tūkstančių pigiau.

Lovos "Papaloni" yra labai populiarus tarp jaunų tėvų. Šio prekės ženklo produktai buvo labai vertinami ir patenkinti klientai. "Papaloni" lova, kurios apžvalgos yra tik teigiamos, skiriasi nuo kitų gamintojų produktų tobulu dizainu ir patikimumu. Pasak pirkėjų, miegama vieta puikiai atlieka savo funkcijas. Tai patogi ir graži.

Pasak klientų, "Papaloni" lopšeliai yra originaliausi ir patvaresni. Ypač tėveliams patiko vaikiškos sūpynės. Dėl ratų, produktą galima lengvai perkelti į norimą vietą. Daugelis tėvų mėgo spalvų spektaklį. Visi modeliai yra prieinami keliuose atspalviuose, todėl paprasta pasirinkti tinkamą lovelę. Jie puikiai tinka bet kokiam interjerui.

Taip pat yra neigiamų pastabų. Kai kurie pirkėjai nepatinka statyti kokybę ir kainą. Pasak jų, lopšiai "Papaloni" su laiku pradeda squeakoti ir atsipalaiduoti. Todėl tampa būtina priveržti fiksatorius ir varžtus.

Related news

Cribs Papaloni: apžvalgos

Cribs Papaloni: apžvalgos

Cribs Papaloni: apžvalgos

Cribs Papaloni: apžvalgos

Cribs Papaloni: apžvalgos

Cribs Papaloni: apžvalgos

Cribs Papaloni: apžvalgos

Cribs Papaloni: apžvalgos

Cribs Papaloni: apžvalgos

Cribs Papaloni: apžvalgos

Cribs Papaloni: apžvalgos Cribs Papaloni: apžvalgos Cribs Papaloni: apžvalgos Cribs Papaloni: apžvalgos Cribs Papaloni: apžvalgos Cribs Papaloni: apžvalgos Cribs Papaloni: apžvalgos Cribs Papaloni: apžvalgos Cribs Papaloni: apžvalgos Cribs Papaloni: apžvalgos Cribs Papaloni: apžvalgos Cribs Papaloni: apžvalgos Cribs Papaloni: apžvalgos Cribs Papaloni: apžvalgos Cribs Papaloni: apžvalgos Cribs Papaloni: apžvalgos Cribs Papaloni: apžvalgos Cribs Papaloni: apžvalgos Cribs Papaloni: apžvalgos Cribs Papaloni: apžvalgos Cribs Papaloni: apžvalgos Cribs Papaloni: apžvalgos Cribs Papaloni: apžvalgos Cribs Papaloni: apžvalgos